Син Дубневича виїхав з України у день вторгнення росіян і досі не повернувся

Син колишнього народного депутата Богдана Дубневича, який зараз очолює Солонківську ОТГ біля Львова, 28-річний Павло Дубневич залишив Україну після повномасштабного вторгнення росіян.

20.07.2023
Син Дубневича виїхав з України у день вторгнення росіян і досі не повернувся
На фото Павло Дубневич, який в перший день війни покинув Україну та не повернувся

За даними NGL.media, син Дубневича досі не повернувся.

Журналісти видання з’ясували, що Львівська обласна військова адміністрація (ЛОВА) двічі вносила Павла Дубневича до системи «Шлях» за зверненнями Солонківської сільради, які підписував його батько Богдан Дубневич – з 21 березня по 21 квітня та з 18 квітня по 18 травня 2022 року. Проте Павло так і не скористався цими дозволами, бо виїхав з країни раніше.

Павло Дубневич перетнув українсько-польський кордон через пункт пропуску «Смільниця-Кросценко» близько 15:00 24 лютого 2022 року – у перший день вторгнення росіян. Тоді система «Шлях» для виїзду волонтерів ще не працювала і на момент перетину кордону діяли звичні правила.

Разом з Павлом Дубневичем у синьому автомобілі BMW X5, зареєстрованому на ТОВ «Ім Шевченка», де він є співвласником, були 39-річний львівський бізнесмен Юрій Назаркевич та 27-річна Яна Жолобович, арт-директорка ресторану Park.Art of Rest, що належить родині Дубневичів. Раніше Павло Дубневич і Яна Жолобович позували разом на весіллі друзів.

Павло Дубневич не відповів на дзвінки NGL.media та на повідомлення в соцмережах. Його уже колишня дівчина Яна Жолобович, яка зараз живе у Кракові, не захотіла передати йому наше прохання про коментар, оскільки, за її словами, після виїзду до Польщі перестала з ним зустрічатись.

Богдан Дубневич у відповідь на прохання пояснити, чим його син займається за кордоном, заявив, що не спілкується зі своїм сином.

«Чому я повинен володіти цією інформацією? Це дорослий чоловік, який веде своє абсолютно життя», – заявив Богдан Дубневич. – Я був у відпустці з дружиною, з внуками і так далі. Я в Україну повернувся 27-го [лютого 2022 року], скоріше не міг вернутися. Я повернувся сюди, а сина вже не було. З сином не контактую. За нього мені не соромно».

«Він робить все для того, щоб перемога наша прийшла скоріше», – додав пізніше Богдан Дубневич, особисто зателефонувавши журналісту через кілька годин. Ми справді знайшли у соцмережах підтвердження, що минулого року Павло передавав військовим тепловізор і шини для автомобіля.

За даними YouControl, 28-річний Павло Дубневич є власником загалом шістнадцяти компаній. Уже перебуваючи за кордоном, у квітні 2023 року Павло Дубневич став засновником ТОВ «Кам’яниця 28» і ТОВ «Ринок 35» і , де також з червня став директором. У ще одній компанії з травня цього року Павло Дубневич став співвласником – це ТОВ «Агроінвест-Львівське», яке він ділить з Юрієм Дубневичем, своїм двоюрідним братом. У червні 2023 року Павло Дубневич став одним із бенефіціарів інвестфонду «Монтікор», який раніше належав екс-нардепу від «Самопомочі» Андрію Журжію.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.