Працівники ТЦК на Львівщині перевірятимуть документи у всіх військовозобовʼязаних

Від 17 листопада працівники ТЦК отримали повноваження для перевірки документів військовозобов’язаних осіб.

21.11.2023
Працівники ТЦК на Львівщині перевірятимуть документи у всіх військовозобовʼязаних

Про це стало відомо з наказу коменданта Львівської області Тараса Греня, який він підписав у понеділок, 20 листопада. Саме рішення було ухвалене кілька днів тому на засіданні Ради оборони Львівської області.

Саме рішення було ухвалене кілька днів тому на засіданні Ради оборони Львівської області.

Згідно з наказом, військовозобов’язані мешканці Львівщини віком 18-60 років протягом дії воєнного стану мусять мати при собі документи, які посвідчують особу, а також військово-облікові документи. До військово-облікових документів належать:

  • посвідчення про приписку до призовної дільниці;
  • військовий квиток або ж тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

«Це важливо під час воєнного стану та з огляду на посилення заходів з мобілізації»,прокоментував Тарас Грень.

Натомість працівникам ТЦК наказ надає повноваження для перевірки цих документів у військовозобов’язаних осіб.

 

 

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.