Львівські хірурги прооперували немовля з пахвинною грижею

Хлопчик народився з малою вагою, крім того лікарі помітили внизу його живота випинання, яке не вправлялося. Тоді в дитини виявили двосторонню пахвинну грижу.

17.11.2023
Львівські хірурги прооперували немовля з пахвинною грижею

Про це повідомили в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичною центрі.

Хлопчик став одним з наймолодших пацієнтів лікарні, якому прооперували пахвинну грижу. Таку патологію у нього діагностували майже одразу після народження.

«У хлопчика виявили пахвинну грижу великих розмірів, був ризик її защемлення. Перед операцією ми запідозрили, що грижа – двостороння. Під час лапароскопічної корекції діагноз двосторонньої пахвинної грижі підтвердився. Тому одразу скорегували патологію й з іншого боку. У цьому власне і є одна із переваг лапароскопічного методу», – розповів дитячий хірург Андрій Кузик.

У медичному закладі зазначили, що операцію ускладнював ранній вік дитини і мала вага. Проте хірурги Центру мають великий досвід хірургічного лікування гриж.

Операція у немовляти пройшло успішно.

 

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.